Faturalı Hatta Kredi Başvuru

Faturalı Hatta Kredi İmkanı

faturalihattanakitkredi.com hizmetleri olarak ilk etapta faturalı hatta kredi ve Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Faturaya ek ihtiyaç kredisi kapsamında düşük limitli kredi olarak bir sistem mevcuttur. Genelde üst limit olarak 10.000 TL limitli kredi işlemleri yapılmaktadır. Diğer faturalı hatta cep telefonu kredisi hizmetini de zaten bir çok operatörde kendi bünyesinde benzer bir sistemi anlaşmalı olduğu telefon markalarıyla yapmaktadır. Ama operatörler sadece belirli marka ve model telefonları sağladıkları için hizmetleri eksik kalmaktadır.

İhtiyaçlarınız için gerekeni her zaman için bankadan sağlamanız mümkün olmayabilir. Özellikle kredi skoru düşük kişiler için bankalardan kredi almak çok zordur. Bu gibi kişilerin alternatifleri ise faturalı hatta borç transferi sağlayan firmalardır. Türkiye’de ki operatör firmalarının faturalı hatlar için uyguladığı “Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti” sistemi ile 500 TL ile 10.000 TL arasında bir cep telefonu almak için kullanabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Başvuru

Herhangi bir kefil göstermenize ve ön ödeme yapmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan parayı anında alabilirsiniz. Birçok avantaja sahip sistem sayesinde krediden çok daha az maliyetle ilerleyebilirsiniz. Alacağınız tutara göre 12 aydan daha fazla taksitlendirme imkanı sunuyoruz.

HIZLI BAŞVURU FORMU

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2
e
W
9
W
#
#
L
H
9
P
#
#
L
W
#
#
L
W
#
#
L